Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası:

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online alışveriş işlemlerinize iliskin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online alışveriş hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Internet sitemiz sitemizden alışveriş edecek müşterilerimizin %100 güvende olabilmeleri için teknolojinin gerektirdiği tüm altyapı ve yazılım gereklerini tamamlamıştır. Girilen bilgilerin güvenliği açısından "SSL" güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca sitemizin bulunduğu sunucularımız Başakşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğümüz tarafından uluslararası güvenlik açıklarını denetleyen firmalara periyodik olarak denetletilmekte ve site bakımları yaptırılmaktadır. Internet sitemize bırakmış olduğunuz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görüntülenemez ya da paylaşılamaz.

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.

Sizin, internet sitemizi kullanarak bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ayrıca, online alişveriş hizmetinin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasi sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi vermeyiniz. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz online alışveriş hizmetinin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda bilet.basaksehir.bel.tr alışveriş sitesi adina BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ hiç bir sorumluluk kabul etmez.